Australian Industrial Hemp Strategic RD&E Plan

Australian Industrial Hemp Strategic RD&E Plan

Стратегічний план досліджень і розробок промислових конопель Австралії (2022-2027 рр.) – це комплексна дорожня карта для розвитку і зростання австралійської галузі промислових конопель. Розроблений AgriFutures Australia, цей план окреслює чітке бачення, цілі, стратегії та пріоритетні заходи, які дозволять галузі повністю розкрити свій потенціал.

Документ містить поглиблений аналіз поточного стану галузі, включаючи детальну інформацію про вирощування конопель, сорти, продукти, стійкість та регулювання. Далі представлено стратегічний план з п’ятьма ключовими цілями, що охоплюють такі сфери, як поліпшення доступу до відповідних сортів конопель, оптимізація практик вирощування, розширення розробки продуктів, підвищення екологічної стійкості та усунення регуляторних бар’єрів.

Цей стратегічний план є результатом широких галузевих консультацій і має на меті спрямувати зусилля в галузі досліджень, розробок і поширення знань протягом наступних п’яти років. У ньому визначено 10 пріоритетних напрямків діяльності, на яких повинні зосередитися зацікавлені сторони, щоб забезпечити значне зростання вартості австралійського промислового виробництва конопель.

Повний текст доступний для завантаження за посиланням: www.agrifutures.com.au

Australian Industrial Hemp Strategic RD&E Plan

Підтримай проект криптою!

Підтримайте розвиток конопляної індустрії України за допомогою криптовалюти. HEMPBUD проводить дослідження в галузі будівництва з використанням конопель. Ваша підтримка надасть можливість просуватися вперед!

Мета: 4200 USDT
Донатити тут!

Australian Industrial Hemp Strategic RD&E Plan
Переглядів: 11

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *