Зелена книга “Ринок технічних конопель”

Ринок технічних конопель

Коноплі є високорентабельною сільськогосподарською культурою,  яка у своїй структурі налічує близько 200 активних речовин, з яких 18 вивчені. Зокрема, до таких речовин належить КБД та ТГК, що є найбільш вивченим канабіноїдами.

Технічні та наркотичні коноплі розрізняються між собою за вмістом ТГК. Згідно з українським законодавством, його частка в технічних коноплях може складати не більше 0,08 %, тоді як у ЄС – 0,2 %, у Канаді – 0,3 %, у США – 0,3 %, а в деяких країнах – узагалі 1 %.

Правове регулювання технічних конопель у світі є різним, тобто їх обіг має різне правове підґрунтя для існування на ринку.

У свою чергу, українське законодавство не відрізняє технічні коноплі як сільськогосподарську культуру від медичних конопель, тим самим прирівнює їх до наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

Наше дослідження є аналізом ринку технічних конопель.

Повний текст Зеленої книги – завантажити.

Джерело статті: regulation.gov.ua

Зелена книга "Ринок технічних конопель"

Підтримай проект криптою!

Підтримайте розвиток конопляної індустрії України за допомогою криптовалюти. HEMPBUD проводить дослідження в галузі будівництва з використанням конопель. Ваша підтримка надасть можливість просуватися вперед!

Мета: 4200 USDT
Донатити тут!

Зелена книга "Ринок технічних конопель"
Переглядів: 33

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *