Еко утеплювач з конопель зсередини. Результати теплоізоляції

Енергомодернізація старих та нових будинків в Україні – дуже важливе питання! Які діючі технології утеплення ви знаєте? Насправді їх багато, але питання в збереженні не тільки будинку, а й здоровʼя власника-мешканця домівки.

Як зберегти будинок? Рішення утеплити зсередини

Особисто знаємо, як працює «доутеплення» цегляної стіни популярним в Україні матеріалом – пінопластом, це термос – в кращому випадку! Закупорка житлового приміщення призводить до зупинки циркуляції-інфільтрації повітря не тільки в приміщеннях, стіни починають капсулювати все, що потрапило туди до утеплення пінопластом. А це вологість яка вже ніколи не вийде з матеріалу огороджувальних конструкцій, і стане головним та комфортним місцем розселення цілих рас різного роду мікроорганізмів! Якщо присутні помилки в такому виді утеплення, то й ще постійна генерація конденсату в містках холоду локально – забезпечена! Базальтова вата. Так, нормальна щільність утеплювача з правильно розрахованими фасадами (вентфасади) – це дійсно дієвий метод утеплення, але дорогий та іноді дуже складний в реалізації. А головне, про що хотілось дати наголос в цієї статті – неможливий в монтажі зсередини!

#коноплянийутеплювач

Його можна назвати інноваційним в галузі утеплення старих будівель, побудованих з будь-яких будівельних матеріалів. Утеплення можна зробити як зовні, так і окремо зсередини. Це дає можливість гнучкого рішення, особливо де присутня історична цінність зовнішнього архітектурного вигляду, і зміна фасаду неможлива!

Фактор номер 1 – це екологічність коноплебетону, використання його поблизу з людиною не є токсичним. Фактор номер 2 – контроль вологості в приміщенні, коли утеплення зовні та в середині, балансування вологості подовжує гарне самопочуття мешканця, позитивно впливає на оточуючі будівельні матеріали, що призводить до максимального збереження всієї будівлі в цілому. Фактор номер 3 – легкість монтування конопляного утеплювача, це зробить кожен хто має на це бажання, а якщо потрібна допомога з технології – ми завжди поруч! Наша, вже велика команда #хемпбуд за підтримкою виробника вʼяжучого для конопляного утеплювача, з великим задоволенням проведемо консультації у вигляді практичних воркшопів та вебінарів. Замовити консультацію

Відео з обʼєкту внутрішнього утеплення коноплями

Тестування конопляного утеплювача Hempire Mix

Тест-комплект коноплебетон
Тестування коноплебетону

Ціна: для українців 420 грн. + доставка (Укрпошта – 50 грн, Нова пошта – 100 грн). Для інших країн світу доставка Укрпоштою 10 USD/USDT – купити зараз

Більш детально про цю подію можна дізнатись в наших соцмережах:

TikTok – https://www.tiktok.com/@hempstroy

Instagram – https://www.instagram.com/hempbudua

Facebook – https://www.facebook.com/HempBudUA

та в телеграм каналі https://t.me/hempstroy

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *