Конопляний утеплювач

483 грн855 грн / рулон

Утеплювач з конопель добре зберігає тепло, не виділяє шкідливих речовин. Використовують утеплювач для стін, виробництва сендвіч панелей, каркасних будинків, при ремонті дахів, горищ, стін, зовнішніх і внутрішніх перегородок.

Коноплі – відомий природний антисептик. Використання конопель як утеплювача не тільки створює сприятливий мікроклімат у будинку, але й дозволяє захистити конструкції будинку від гниття і появи плісняви, грибка та комах.

Склад: 80% конопляне волокно, 20% поліефірне волокно.

Щільність, г/м2 500 800 1000
Ширина, м 0,6 0,6 0,6
Довжина, мп / площа, м2 10/6 10/6 10/6
Вага рулона, кг 3,2 5 6,2
Вартість рулона, грн 483 693 855
Гарантована безпечна оплата
Артикул: M005 Категорії: ,

Запитання-відповіді:

Рулонна ізоляція з конопель — це екологічно чистий і натуральний ізоляційний матеріал, виготовлений із суміші волокон коноплі та переробленого текстилю. Він забезпечує чудові теплові та акустичні властивості, водночас безпечний, нетоксичний та екологічно чистий.
Це проста у використанні заміна звичайних ізоляційних продуктів, таких як скловолокно або мінеральна вата. Ви можете дізнатися більше тут .

Замовити утеплювач конопляний легко.
Перегляньте просто наш магазин на нашому веб-сайті та додайте бажаний розмір і кількість (рулонів) у свій кошик. Виконайте оформлення замовлення, надаючи необхідну інформацію про доставку та рахунок, і завершіть покупку. Для будь-якої допомоги чи особливих запитів зв’яжіться з нашою командою продажів за адресою sales.hempbud@gmail.com

Утеплювач складається приблизно з 80% конопляного волокна та 20% текстильного волокна.

Значення R для конопляного утеплювача становить 3,69.

Утеплювач з конопель можна використовувати для підлоги, стелі, стін або будь-де, де використовується традиційна теплоізоляція. 

Однією з головних переваг конопляного утеплювача є його екологічність. Він не містить шкідливих хімічних речовин, які зазвичай знаходяться у синтетичних утеплювачах. Крім того, конопляний утеплювач є біорозкладається та не накопичується у природі.

Конопляний утеплювач дуже простий в установці та зручний для роботи завдяки системі притиску. Ми рекомендуємо вкладати утеплювач перехресними шарами, один на одний. Утеплювач має товщину 50 мм йде в рулонах довжиною 10 м.пог.*60мм довжини, рулон 6 м2, щільність 500, 600, 800, 1000.

Для різання конопляної вовни можна використовувати кілька інструментів. Найкраще підходить лезо без зубців. Це може бути ручний ізоляційний ніж, який використовується для різання RockWool. 

Утеплювач може встановити будь-який місцевий субпідрядник із теплоізоляції, робітник або навіть самостійно!
Користуватися ним легко та безпечно!

Ви можете знайти наш калькулятор утеплювача.
Для визначення загальної площі стіни(-й) у квадратних метрах потрібно помножити висоту стелі на загальну довжину стіни та врахувати товщину утеплювача.

Утеплювач з конопель має  недостатню вогнестійкість, як правило, затверджується індивідуальним проектом і не застосовується для деяких проектів.
Оскільки ми переходимо на нове виробниче підприємство, ми додаємо антипірени до утеплювача. Очікуйте вогнестійку утеплювач у 2024 році.

Конопляна утеплювач є паропроникним та гігроскопічним, тобто він може без проблем взаємодіяти з вологою. Утеплювач допомагає запобігти переміщенню вологи в повітрі, підвищуючи міцність і довговічність будівлі. Конопляний утеплювач розсіює вологу та допомагає захистити навколишні будівельні компоненти. Він має здатність зберігати і віддавати вологу без втрати своїх ізоляційних властивостей.
Випробування за стандартами ASTM не показують утворення цвілі. Якщо утеплювач піддається впливу надмірної вологи, наприклад повені або постійного витоку, як і будь-який продукт, може з’явитися цвіль.

Конопляне волокно природним чином відлякує гризунів, кліщів і термітів завдяки кремнезему (мінерал) у коноплі. Конопля також має дуже мало білка для шкідників, і механічна міцність цього матеріалу надто сильна, щоб щось у ньому могло гніздитися.

Утеплювач має такі ж показники, як і звичайні теплоізоляційні продукти, що стосується звукопоглинання. У майбутньому ми плануємо випустити звукоізоляційну продукцію.

Конопляний утеплювач ідеально підходить для вологих середовищ, оскільки гігрометрична ізоляція є паропроникною, а також стійкою до цвілі. Утеплювач з конопель не слід піддавати надмірній вологості, оскільки надмірна вологість може спричинити утворення цвілі. Конопляний утеплювач є ідеальним продуктом для вологого клімату.

Ні.

Теплоізоляція з конопель надзвичайно безпечний в експлуатації та монтажі. Він не містить формальдегіду, скловолокна, азбесту, хлорфторвуглеців (CFC), гідрофторвуглеців (HFC) або гідрохлорфторвуглеців (HCFC). Немає ризиків для здоров’я, таких як попередження про рак, пов’язані з його встановленням. Він не подразнює шкіру та не свербить, як мінеральна вата та утеплювач зі скловолокна.

Зараз наша продукція виробляється в на декількох заводах України з українських конопель.

Рослина продукція, як правило, є більш екологічною, ніж нафтохімічна, синтетична або видобута з природних ресурсів продукція. Це пояснюється тим, що рослини швидко ростуть і під час циклу росту компенсують і накопичують вуглекислий газ. Промислові коноплі особливо вправні в цьому.

Конопляний утеплювач наразі має сертифікат відповідності, сертифікати якості та сертифікат відповідності санітарно епідеміологічного нагляду.
Отримати сертифікати можливо за запитом.

Ми відправляємо Укрпоштою, що є найдешевшим варіантом, або відповідно до замовлення, користуємося послугами перевізників за узгодженням.

Вага Невідомо
Щільність

500, 800, 1000

Виробник

KONSULATE (Україна)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Тільки покупці, які увійшли на сайт і вже купили цей товар, можуть залишати відгуки.

Вам також може сподобатися…