Проектування будинку

Чи мрієте ви про екологічний, енергоефективний будинок? Послуга проектування каркасних будинків з конопель – ідеальний вибір. Наша професійна команда інженерів та архітекторів спеціалізується на проектуванні саме каркасних конструкцій, які найкраще підходять для зведення будинків з конопляних матеріалів. Використовуючи інноваційні конопляні розробки для каркасного будівництва, ми створимо міцний, екологічний будинок, який відповідатиме всім вашим вимогам.

Чи мрієте ви про екологічний, енергоефективний будинок? Послуга проектування каркасних будинків з конопель – ідеальний вибір.

Розробка конструктивної та інженерних частин

Конструктивний розділ включає розрахунок технічних показників несучих елементів від фундаменту до покрівельних конструкцій. При розробці обов’язково враховуються нормативи, що діють у будівельній галузі, регіональні кліматичні особливості та умови ділянки (характер ґрунтів, рівень ґрунтових вод та інші фактори).

Розробкою конструктивного розділу займається інженер-конструктор, інженерну частину створюють фахівці з опалення та вентиляції (ОВ), водопровідних та каналізаційних мереж (ВК), електрики (ЕТР).

3D візуалізація інтер’єру

3D візуалізація інтер’єру/екстер’єру являє собою фотореалістичне і максимально наближене до дійсності тривимірне зображення внутрішнього вигляду приміщення: офісу, будинку. За допомогою такої комп’ютерної візуалізації можливо якомога точніше оцінити зовнішній вигляд приміщення, спланувати розміщення меблів та інших деталей інтер’єру/екстер’єру.

Користь подібної візуалізації очевидна, адже Ви можете в дрібницях оцінити будь-яку частину майбутньої кімнати, зрозуміти правильність вибору того чи іншого декору, побачити наскільки гармонійно обраний стиль поєднується з меблями та іншими елементами інтер’єру.

Замовте безкоштовну консультацію!

Відправляючи заявку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності!

Замовте безкоштовну консультацію!

Відправляючи заявку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності!