Проекти

Етап проектування конопляного будинку

проектується

Етап будівництва

будується

Введено в експлуатацію

експлуатація

Залиште заявку на консультацію!

Відправляючи заявку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності!

Замовте безкоштовну консультацію!

Відправляючи заявку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності!

Наші фахівці створять для вас необхідний проект будинку з нуля у випадку, якщо типові рішення не відображають усіх ваших побажань.

Швидкомонтовані модульні конопляні будинки

Модульні конопляні будинки каркасні та каркасні з металевим екзоскелетом, утеплені технічними коноплями, сприймаються в Україні як диво будівельних технологій і новомодний тренд у всьому світі. Ці споруди вже використовують наші задоволені клієнти.

Модульні будинки – не тільки найшвидші, найбільш доступні за вартістю, але і ще комфортні для життя людини власні житлові споруди.

В модульному конопляному будинку, завдяки природньому матеріалу для утеплення “Коноплебетону”, контролюється вологість в приміщенні, що для людини перш за все продовжує життя, дає можливість дихати свіжим повітрям і насолоджуватись інтер’єром.

Індивідуальні конопляні будинки

Індивідуальні конопляні будинки, розроблені та побудовані експертами з Hempbud. Архітектори та конструктори знаються на особливостях будинків з конопель, тому клієнт отримує або адаптований, або розрахований робочий проект під утеплення конопляним утеплювачем, зі всіма розділами.

Конопляні будинки можуть бути різних форм та розмірів, поверховість будинку та його призначення краще обговорювати з нашими експертами або через наше анкетування тут.

Більше новин про будівництво індивідуальних конопляних будинків можна побачити в наших соцмережах, ми фіксуємо всі кроки для подальшого аналізу нашої діяльності!

купольні будинки

Купольні будинки. Каркас будівлі виконаний з дерев’яних ферм які виготовлені з багатошарового клеєного бруса. Конструкції можуть бути трьох діметрів – 4, 7 та 9 метрів.

За допомогою змішувальної станції готується суміш з технічних конопель та подається в опалубку.

Принциповим є те, що збирати купол з ферм, які мають конструктив “Ларсена”. При спорудженні каркасу не використовується арматура. Після зняття опалубки стіни рівні і в деякіх випадках не потребують додаткового вирівнювання поверхні. У верхній частині можно встановити прозорий купол діаметром 2,5-3,5 м. Процеси зовнішнього утеплення, відсутні!