Міжнародний день конопель – 21 квітня 2023 року

Міжнародний день конопель - 21 квітня 2023 року

Міжнародний день конопель відзначається кожного року 21 квітня, щоб оцінити переваги конопель і те, що вона нам дала. Чи знали ви, що коноплі використовували для виготовлення одягу, мотузок, взуття та паперу ще в п’ятому тисячолітті до нашої ери? Коноплі, також відомі як технічні коноплі, – це рослина канабісу, яку вирощують переважно в промислових і медичних цілях. На відміну від марихуани, коноплі мають низький вміст ТГК (тетрагідроканабінолу) – хімічної сполуки, яка викликає “кайф” у марихуани. Коноплі мають багато промислових застосувань, включаючи виготовлення корду, біопластику, взуття, паперу, одягу та конопляного бетону. Її насіння споживають як здорову їжу, а насіннєве молоко може слугувати альтернативою звичайному молоку. Коноплі, поряд з бамбуком, є найбільш швидкозростаючою рослиною.

ІСТОРІЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ КОНОПЕЛЬ

hemp

Найдавніше використання конопель простежується від дев’яти до 50 тисяч років тому, ще до запровадження землеробства. На думку експертів, коноплі вирощували в епоху неоліту в усіх північних широтах, від Європи до Східної Азії, і, можливо, це була одна з найперших рослин, яку почали культивувати. У Китаї епохи неоліту з конопель виготовляли одяг, мотузки, взуття та ранні форми паперу. У п’ятому столітті до нашої ери класичний грецький історик Геродот описав, як скіфи використовували насіння конопель для ейфорії та ритуальних цілей під час поховань. За словами Геродота, скіфи збиралися в наметі, кидали насіння конопель на розпечене каміння і вдихали пари конопляного диму.

В епоху Відродження коноплі в Європі вирощували в основному заради волокон. З них плели канати на кораблях, зокрема на кораблях Христофора Колумба. Європейці також використовували коноплі для виробництва одягу, але це було зосереджено в сільській місцевості. У 16 столітті іспанці завезли коноплі до Америки, в такі країни, як Чилі, Перу, Колумбія та Мексика. Однак успіху ця культура досягла лише в Чилі.

У 17 столітті сорти конопель вже вирощували у Сполучених Штатах. У 1937 році уряд США прийняв Закон про податок на марихуану, який різко обмежив виробництво і використання конопель, канабісу та марихуани. Під час Другої світової війни Міністерство сільського господарства США скасувало податок на вирощування конопель, що дозволило широко використовувати їх для виготовлення уніформи, полотна та мотузок. У 1994 році виконавчий наказ № 12919 визначив коноплі стратегічним національним продуктом, який має бути накопичений у США. У 21 столітті канабіс, який включає коноплі та марихуану, був легалізований для медичного та рекреаційного використання в деяких країнах, а також у кількох штатах і територіях США, зокрема в Канаді, Південній Африці, Уругваї та Мексиці.

ХРОНОЛОГІЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ КОНОПЕЛЬ

Міжнародний день конопель - 21 квітня 2023 року

ЗАХОДИ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ КОНОПЕЛЬ

КУПУЙТЕ КОНОПЛЯНІ ПРОДУКТИ

Один із способів відсвяткувати Міжнародний день конопель – придбати конопляну продукцію. Це заохотить конопляних фермерів і компанії продовжувати виробляти ці продукти, оскільки на них є попит. Подібні товари ви можете придбати у нас в магазині.

ПІДВИЩУЙТЕ ОБІЗНАНІСТЬ ПРО ПЕРЕВАГИ КОНОПЕЛЬ

Якщо ви можете засвідчити переваги конопель, ви можете використати Міжнародний день конопель для їхньої популяризації. Для цього можна організувати форум у Twitter, Facebook або Instagram чи на інших ресурсах. Ви також можете організувати ток-шоу на радіо або написати колонку про коноплі в місцевій газеті.

ВІДВІДАЙТЕ СТЕНД HEMPBUD НА ВИСТАВЦІ КОТЕДЖ ЕКСПО

27 – 29 квітня 2023 року Стенд №405 на виставці “КОТЕДЖ ЕКСПО”, у Міжнародному виставковому центрі, буде представлена технологія конструктора швидкозбірних каркасів. Відвідавши виставку ви зможете більше дізнатися про цю технологію, і підтримаєте виробника.

5 ЦІКАВИХ ФАКТІВ ПРО КОНОПЛІ

1. Вони не викликають кайфу

Прийом конопель не може зробити вас під кайфом, оскільки вона містить незначну кількість ТГК.

2. Це еквівалент яловичини і навіть більше

Конопля містить таку ж кількість білка, як і яловичина, а також всі інші поживні речовини, які організм не може виробити.

3. Коноплі універсальні

За даними Північноамериканської конопляної ради, з конопель можна виробляти понад 25 000 найменувань продукції.

4. Коноплебетон – це крута річ

Коноплі можна змішати з вапняком і водою, щоб утворити коноплебетонний будівельний матеріал. У нас в магазині присутні всі потрібні матеріал, для виготовлення такого коноплебетону.

5. Китайська конопляна промисловість

Китай є найбільшим у світі виробником конопель, його галузь оцінюється в $200 млн.

Міжнародний день конопель - 21 квітня 2023 року

Підтримай проект криптою!

Підтримайте розвиток конопляної індустрії України за допомогою криптовалюти. HEMPBUD проводить дослідження в галузі будівництва з використанням конопель. Ваша підтримка надасть можливість просуватися вперед!

Мета: 4200 USDT
Донатити тут!

Міжнародний день конопель - 21 квітня 2023 року
Переглядів: 94